
Livars – Mēs sarunu sākām par latviešu valodu, dažādām izteiksmes formām un ritmiem. Kā jūs sazināties ar saviem mīluļiem? Vai pārvaldāt arī viņu valodu?
Ingrīda Lasinska – Jā, kaķiem ir sava valoda. Es vēl joprojām to mācos. Kaķi runā! Ar kustībām, ar ķermeni. Lieliski saprotu, kad viņi man saka: ”Pažēlo, samīļo mani!”, vai arī: „Liec mani mierā!”
Mēs sazināmies gan kaķu, gan arī vienā no pasaules skaistākajām, melodiskākajām un ritmiskākajām valodām – latviešu valodā.
Livars – Re, aiz loga jau zvaigznītes zvana – runāts gana, runāts gana... Paldies par šo jauko kopības mirkli! Lai mums visiem skaisti sapnīši!
/Livars/